Fundatia Primo

8211; Actualitatea Romaneasca. 8211; Meritocratia si Meritocratismul. Dorim sa va dam posibilitatea de va alatura efortului de sprijinire a celor care au nevoie de ajutorul nostru. Meritocraţia şi Meritocratismul este nu numai o carte de o valoare excepţională în cultura română şi în gândirea . Fundatia Primo isi propune sa sprijine material valorile reale ale societatii, . Brasov - Romania - Strada Bucegi Nr 1A. Powered by Miscarea Meritocrata.

OVERVIEW

The site fundatiaprimo.ro currently has an average traffic ranking of zero (the lower the more users). We have downloaded ten pages within the domain fundatiaprimo.ro and found twenty websites linking to fundatiaprimo.ro. There are two social communication sites enjoyed by this website.

FUNDATIAPRIMO.RO TRAFFIC

The site fundatiaprimo.ro has seen varying quantities of traffic until the end of the year.
Traffic for fundatiaprimo.ro

Traffic ranking (by month) for fundatiaprimo.ro

Traffic ranking by day of the week for fundatiaprimo.ro

LINKS TO FUNDATIAPRIMO.RO

MIŞCAREA MERITOCRATĂ - Miscarea Meritocrata

Fundatia Primo al carei fondator este Primo Laurentiu, autorul cartii MERITOCRATIA si MERITOCRATISMUL, isi propune sa sprijine material valorile reale ale societatii, sa ajute copii saraci care nu dispun de mijloace materiale pentru a urma scoala. INTRAJUTORAREA, AJUTORUL RECIPROC AL MEMBRILOR SAI.

WHAT DOES FUNDATIAPRIMO.RO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundatiaprimo.ro Mobile Screenshot of fundatiaprimo.ro Tablet Screenshot of fundatiaprimo.ro

FUNDATIAPRIMO.RO SERVER

We identified that a single page on fundatiaprimo.ro took one thousand two hundred and thirty-three milliseconds to load. Our web crawlers could not find a SSL certificate, so in conclusion I consider fundatiaprimo.ro not secure.
185.36.94.5

We detected that this domain is using the nginx admin server.

Fundatia Primo

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The site fundatiaprimo.ro has the following on the web site, "8211; Meritocratia si Meritocratismul." I noticed that the webpage also said " Dorim sa va dam posibilitatea de va alatura efortului de sprijinire a celor care au nevoie de ajutorul nostru." They also stated " Meritocraţia şi Meritocratismul este nu numai o carte de o valoare excepţională în cultura română şi în gândirea . Fundatia Primo isi propune sa sprijine material valorile reale ale societatii, . Brasov - Romania - Strada Bucegi Nr 1A."

SEE MORE DOMAINS

пустая страница

Для меня они теперь не титушки а тетюцки. Жил да был в городе Харькове Виктор Викторович Тетюцкий. Было ему чуть-чуть за 30 и работал он в милиции, а потом в охранном агентстве СМЕРШ. Но потом, Виктору Викторовичу стало то ли скушно, то ли захотелось заработать. И поехал он в стольный град Киев. Поехал не один, а сотоварищи.

Блог лед-зеппелинутого в детстве

Чаю пресуществления бессловесных в людей небесных. Патриарху Кириллу готовят отель пять звезд. Есть, есть, есть Божья справедливость. Семью Николая II казнили без санкции Ленина и Свердлова. Устал народ от ложных высоких устремлений. Не надо трогать мой народ нечистыми мозгами! Если вдруг все суслики, собаки, бегемоты и коты. А чаво богоносец в храмы носа не кажет? .

Magictwinfan Renate - DeviantArt

By moving, adding and personalizing widgets.